Archiwa kategorii: Bez kategorii

Wystawa Anny Suchcickiej „Bez światłocienia”

Jeszcze niemal do końca sierpnia w Ostrołęckim Centrum Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 23 można oglądać wystawę naszej Koleżanki Anny Suchcickiej pt: „Bez światłocienia”.

Wystawa jest częścią projektu: „Chwila, moment, życie w obrazie – fotografia i film”, a partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. @Mazowsze

Poniżej kilka migawek z wernisażu wystawy.1

Promocja albumu „Ostrołęka i…”

10 lutego odbyło się spotkanie promujące wydany w roku ubiegłym album fotograficzny „Ostrołęka i…” Album wydany przy wsparciu Urzędu Miasta Ostrołęka. To kolejne już wydawnictwo Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego w którym można znaleźć ciekawe fotografie autorstwa naszych członków. Album można nabyć w cenie 50 zł siedzibie stowarzyszenia tj. Galerii Ostrołęka.

Poniżej kilka fotografii z tego wydarzenia.

fot. Sylwia i Daniel Ejsymont
1

 

Walne zebranie sprawozdawczo wyborcze OTF

Zapraszamy wszystkich naszych Członków na walne zebranie sprawozdawczo wyborcze, które odbędzie się 23 stycznia o godz. 19:00 w Galerii Ostrołęka. Przypominamy, że uczestnictwo w walnym zebraniu jest jednym ze statutowych obowiązków każdego członka. W przypadku braku możliwości uczestnictwa można złożyć pisemne upoważnienie innej osoby do reprezentowania nieobecnego członka na zebraniu.