Spacer fotograficzny Worldwide Photo Walk

Dzięki inicjatywie jednej z uczestniczek Akademii OTF zorganizowaliśmy World Wide Photo Walk. Dzięki temu piąty międzynarodowy spacer fotograficzny będzie miał miejsce również w Ostrołęce. Spotykamy się w sobotę 13 października 2012, na parkingu przy rondzie Księcia Janusza (BGŻ) o godzinie 11:45 (godzina rozpoczęcia może jeszcze ulec zmianie, prosimy śledzić na bieżąco nasze informacje).

Aby wziąć udział w spacerze należy zarejestrować się na stronie http://worldwidephotowalk.com/walk/ostroleka-mazowieckie-polska/ ilość osób jest ograniczona do 50, decyduje kolejność zgłoszeń.


World Wide Photo Walk to międzynarodowe wydarzenie podczas którego grupy fotografujących wędrują przez miasto ustaloną trasą i fotografują. Chętni mogą wysłać swoje zdjęcia na konkurs warunek jest tylko jeden – muszą być zrobione podczas Photowalku. Zdjęcia można zgłaszać do konkursu na stronie wydarzenia. Czekają nagrody m. in. oprogramowanie Adobe, kursy fotograficzne ze Scottem Kelby, tablety, drukarki i inne.

Spacery organizowane są przez lokalne stowarzyszenia fotograficzne. W Ostrołęce organizatorem jest Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne. W tamtym roku na świecie odbyło się ponad 1000 spacerów fotograficznych. Zapraszamy do rejestracji i udziału w tym wydarzeniu, życzymy dobrej zabawy!

Przydatne linki:
http://fotoblogia.pl/2012/08/20/13-pazdziernika-caly-swiat-idzie-na-fotograficzny-spacer-dolacz-do-photowalku
http://worldwidephotowalk.com/faq/
http://worldwidephotowalk.com/