„Fotografia według Zdzisława Rynkiewicza”

13 kwietnia o godz. 18 w holu OCK odbędzie się wernisaż wystawy znanego zarówno w Polsce, jak i za granicą wybitnego artysty fotografika Zdzisława Rynkiewicza pn. „Fotografia według Zdzisława Rynkiewicza” zorganizowanej przez Galerię Ostrołęka przy współpracy z Ostrołęckim Towarzystwem Fotograficznym.

Zdzisław Rynkiewicz jest m.in. członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików i członkiem Królewskiego Towarzystwa Fotograficznego Wielkiej Brytanii oraz Foto Klubu Buenos Aires, a także członkiem honorowym Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego, wielokrotnie nagradzany, autor kilkuset wystaw indywidualnych i zbiorowych, niezwykle miły, ciepły, otwarty człowiek, chętnie dzielący się swoją wiedzą z młodszymi, mniej doświadczonymi adeptami tej sztuki.

Wystawa jest pierwszą od przypadającego w roku 2004 roku jubileuszu 50 lecia pracy artystycznej, indywidualną wystawą autora, przedstawiającą moim zdaniem najciekawsze prace, a wśród nich m.in. zdjęcie którym w roku 1990 Pan Zdzisław zdobył złoty medal FIAP pt. „Kowboj po polsku„. Bardzo serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wernisażu i spotkaniu autorskim z tym wybitnym fotografem. Jak zwykle wstęp wolny.