Akademia Fotografii OTF rusza po raz kolejny

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informujemy, że ruszają zapisy na XI już edycję Akademii Fotografii OTF. Wzorem lat ubiegłych zapisy potrwają do 26 lutego br. A pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 marca. O miejscu spotkania osoby zainteresowane zostaną powiadomione drogą mailową.

Akademia Fotografii OTF to warsztaty szkoleniowe dla miłośników fotografii, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jej pasjonatów. Na zajęciach omawiane są zagadnienia od zupełnych podstaw (obsługa aparatu, parametry) przez zagadnienia kompozycji, do podstaw obróbki obrazu w programie graficznym. W czasie zajęć łączymy teorię z wykorzystaniem praktycznym podczas fotografowania, zarówno w studio jak i w plenerze. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok i kończą się uroczystym zakończeniem i wręczeniem dyplomów podczas prezentacji prac uczestników. Czas trwania pojedynczych zajęć to ok. 1,5 – 2 godzin, czasem dłużej, jeśli jest to wyjście w plener lub sesja studyjna. Zajęcia prowadzi pan Daniel Ejsymont, Fotograf Artysta Fotoklubu RP, prezes Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: akademia@otf.ostroleka.pl . Wszelkich dodatkowych informacji udziela pan Daniel Ejsymont pod numerem tel. 504213805.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.