Ruszają zapisy na X edycję Akademii Fotografii OTF

Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne z przyjemnością informuje, że rozpoczyna zapisy do kolejnej, dziesiątej już, edycji Akademii Fotografii OTF.

Akademia Fotografii adresowana jest do osób pełnoletnich i uczniów szkół ponadpodstawowych, początkujących i średniozaawansowanych amatorów fotografii. Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych, zarówno w studio jak i w plenerze, można m.in. nauczyć się obsługi aparatu, zasad kompozycji, fotograficznego spojrzenia, podstaw obróbki cyfrowej zdjęć w programie graficznym oraz rozwinąć swoją kreatywność. 
Spotkania odbywają się raz w tygodniu (ok. 2 godz.) w godzinach popołudniowych przez cały rok (do końca stycznia) z wakacyjną przerwą, której termin ustalamy wspólnie na zajęciach. Warsztaty prowadzi Daniel Ejsymont – prezes OTF oraz zaproszeni goście. Każda edycja Akademii kończy się wystawą prac uczestników, na której prezentują oni swoje fotografie i otrzymują dyplomy uczestnictwa. 
 
Pierwsze zajęcia organizacyjne odbędą się we wtorek 1 marca 2022 o godzinie 18:00 w studio fotograficznym przy ul. Pl. Bema 7 (dawna siedziba Lunch Grota).
 
Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy akademia@otf.ostroleka.pl do dnia 25 lutego 2022. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców na uczestnictwo w warsztatach. 
Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z tym decyduje kolejność zgłoszeń. 
 
Daniel Ejsymont – prezes Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego. 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.