Akademia Fotografii OTF zaprasza.

W imieniu Autorów, Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego oraz Multimedialnego Centrum Natura, serdecznie zapraszam na uroczysty wernisaż wystawy fotografii słuchaczy Akademii Fotografii OTF, który kończy całoroczny kurs fotografii.
Wernisaż połączony z wręczeniem dyplomów ukończenia kursu odbędzie się 21 lutego (piątek) o godz. 19:00 w Multimedialnym Centrum Natura, ul. Natury 7.
Akademia Fotografii OTF to całoroczny kurs fotografii dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się fotografować, lub poszerzyć swoje, już nabyte umiejętności. Na zajęciach staramy się pokazać, że fotografia może być nie tylko zwykłą pamiątką ale też formą wyrażenia siebie. To już VII edycja akademii.

Jednocześnie rozpoczynamy nabór do kolejnej edycji. Nabór będzie prowadzony do końca lutego. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, które należy przesyłać drogą mailową na adres: akademia@otf.ostroleka.pl . Kurs trwa cały rok, z przerwą wakacyjną. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i obejmują wiele zagadnień od podstaw obsługi aparatu przez zasady kompozycji, po podstawy obróbki fotografii w programie graficznym. Szczegółowych informacji udziela Daniel Ejsymont pod nr. tel. 504 213 805.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.