Zapraszamy na plener OTF

Serdecznie zapraszamy na plener fotograficzny, który odbędzie się w dniach 2-4 października w okolicach Wizny. Będziemy fotografować rozlewiska Biebrzy i Narwi. Znamy już szczegóły naszego pleneru. Koszt pleneru to 70 zł od osoby dla członków OTF, którzy opłacili składki członkowskie, natomiast dla osób spoza stowarzyszenia i członków zalegających ze składkami koszt wynosi 130 zł. W tej kwocie mamy zapewnione dwa noclegi i jeden posiłek (obiadokolacja) oraz ognisko lub grill, w zależności od pogody i chęci. Zakwaterowanie w zajeździe „U Dany” przy trasie Łomża – Białystok, zaraz za Wizną przed mostem na Narwi.

Ogólny plan jest następujący; piątek po południu przybycie na miejsce, zakwaterowanie. Wieczorem spotkanie integracyjne, pogaduchy itp. Sobota rano wyjazd na rozlewiska Biebrzy w okolice wsi Burzyn i fotografowanie wschodu słońca (mamy nadzieję, że pogoda dopisze), następnie powrót na kwaterę i odsypianie zarwanego poranka. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by dalej fotografować urocze zakątki kurpiowsko-podlaskiego pogranicza. Po południu obiadokolacja, a następnie wyjazd nad Narew w okolicę Niwkowa lub Strękową Górę i fotografowanie zachodu słońca. Po powrocie impreza przy ognisku lub grillu. W niedzielę o świcie, jeśli ktoś będzie miał ochotę możemy jeszcze się wybrać na focenie porannych mgieł. O godzinie 12:00 zakończenie pleneru i wyjazd do domu.

Chęć wzięcia udziału prosimy zgłaszać mailowo do Daniela edaniel@wp.pl do dnia 14 września. Natomiast do dnia 18 września osoby chętne proszone są o wpłacenie należności na konto OTF z tytułem przelewu „plener OTF” odpowiednio 70 lub 130 zł od osoby.

Dane do przelewu:

Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne
pl. gen J. Bema 14, 07-410 Ostrołęka
BGŻ SA Oddział w Ostrołęce
nr 28 2030 0045 1110 0000 0310 1370

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.