Zaproszenie na konkurs fotograficzny

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Koncert”, szczegóły poniżej.

 
Rozpoczął się sezon na wszelkiego rodzaje koncerty, te duże i małe, te z mega gwiazdami i te kameralne dla koneserów. Każdy ma grono wiernych sympatyków, każdy to niepowtarzalne muzyczne wydarzenie i niesamowite przeżycia dla ich uczestników. Warto te wszystkie piękne koncertowe chwile rejestrować fotograficznym aparatem, tym bardziej, że Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach www.dkboguszowice.pl zaprasza wszystkich fotografujących do udziału w I Konkursie Fotograficznym „KONCERT”.
Celem konkursu jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna koncertowej chwili, popularyzacja muzyki granej na żywo oraz ukazanie niesamowitych przeżyć towarzyszących koncertom.

Prace konkursowe należy przesyłać w terminie do 20 września 2015 r.
na adres: Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach, 44-253 Rybnik, Plac Pokoju 1.
Ocena jury nastąpi do 04.10.2015 r. Otwarcie wystawy i wręczenie nagród 16.10.2015 r. o godz. 19.00. Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie do 30.11.2015 r.

Konkurs ma charakter otwarty – mogą w nim wziąć udział wszyscy fotografujący:
profesjonaliści i amatorzy. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać do 4 prac. Zestawy wielozdjęciowe będą traktowane jako jedna praca. Fotografie mogą być wykonane dowolną techniką. Do nadsyłanych prac należy dołączyć kartę zgłoszenia. Organizator powoła jury, które zdecyduje o: zakwalifikowaniu prac do konkursu, zakwalifikowaniu fotografii na wystawę, przyznaniu nagród (I nagroda – o wartości 1000 zł, II nagroda – o wartości 600 zł, III nagroda – o wartości 400 zł). Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz katalog wystawy.

Szczegółowe warunki konkursu zawarte są w jego regulaminie.
Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania ze strony: http://dkboguszowice.pl/dk2/konkursy/category/pobieralnia/wyniki-konkursow?id=85

Wszelkie zapytania i uwagi proszę zgłaszać organizatorowi:
Robert Pior: dkboguszowice@gmail.com , tel. 32 4252016
Gorąco polecam i zapraszam do udziału,
Krzysztof Łapka
www.dkchwalowice.pl
tel. 513064196

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.