Ruszają zapisy do Akademii Fotografii OTF

Miło nam poinformować, że ruszają zapisy na trzecią już edycję Akademii Fotografii OTF. Zapisy prowadzone będą drogą mailową pod adresem akademia@otf.ostroleka.pl w dniach 1-15 marca 2015r., pod tym adresem można również uzyskać wszelkie informacje dotyczące działalności Akademii. Warsztaty adresowane są do osób w wieku powyżej 18 lat gdyż planujemy również zajęcia w nocy. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie cyfrowego aparatu fotograficznego (najlepiej lustrzanki lub zaawansowanego aparatu kompaktowego) i chęć poszerzenia swojej wiedzy oraz umiejętności fotografowania i obróbki zdjęć.
Tym razem podzieliliśmy rodzaj zajęć na dwa równoległe kursy, które będą się odbywały naprzemiennie co dwa tygodnie. Pierwszy z nich dotyczyć będzie samego fotografowania, umiejętności komponowania obrazu fotograficznego itp. Drugi kurs to tzw. postprodukcja czyli obróbka wykonanych zdjęć w programach graficznych Photoshop lub Photoshop Lightroom. Chętni do udziału w kursie postprodukcji powinni posiadać własną kopię w/w programów. Kursy będą trwały od kwietnia do stycznia z małą wakacyjną przerwą.
Koszt całego kursu, zarówno dotyczącego fotografowania jak i obróbki to symboliczne 100 zł za całość. Oczywiście jest możliwość uczestniczenia tylko w jednym kursie np. obróbki i wtedy koszt wyniesie 50 zł. Kwotę tę trzeba będzie wpłacić na konto OTF po rozpoczęciu kursu. Uwaga! prosimy o nie wpłacanie pieniędzy od razu po wysłaniu do nas zgłoszenia.
Ze względu na ograniczone możliwości techniczne ilość miejsc jest ograniczona, w związku z tym o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po zakończeniu zapisów wszyscy chętni zostaną powiadomieni drogą mailową o przyjęciu lub nie oraz terminie i miejscu pierwszego spotkania organizacyjnego.
Pozdrawiam serdecznie – Daniel Ejsymont .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.