Wernisaż wystawy „Brunetki blondynki…”

Serdecznie zapraszamy na uroczysty wernisaż wystawy pt. “Brunetki, blondynki…”, który odbędzie się 6 marca 2015r. o godz. 18.00 w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury, przy ul. Inwalidów Wojennych 23.

Wystawa jest podsumowaniem kilku warsztatów fotografii portretowej zorganizowanych przez Jarka Boczkowskiego i Adama Wołosza – członków OTF. W warsztatach tych w sumie wzięło udział kilkadziesiąt osób – fotografowie, styliści, wizażyści, fryzjerzy i oczywiście modelki. Większość fotografów to ostrołęczanie, ale udało się namówić do wspólnej pracy także fotografów z Łodzi, Warszawy i Białegostoku. Wśród modelek, oprócz amatorek, nie brakowało znanych w branży postaci. Na zdjęciach można będzie zobaczyć finalistki konkursów Miss Polska i Look of the Year oraz modelki Agencji Nobody’s Perfect.

Warsztaty nie doszłyby do skutku gdyby nie uprzejmość i wsparcie bardzo wielu osób, a wśród nich

wizażystek:

Doroty Chodkowskiej, Kamili Jószkiewicz – NAILS STUDIO, Mileny Stachacz – INSTYTUT PIĘKNA

fryzjerek:

Moniki Lipińskiej – PRETTY YOU, Magdy Połomskiej – STUDIO URODY MARIA, Emilii Szczęsnej – POGOTOWIE FRYZJERSKIE

oraz sponsorów:

Darka Mierzejewskiego – BENZOL Sp. z o.o. , Francois Legal AGRANA FRUIT POLSKA Sp. z o.o. , Huberta Zaorskiego – Agencja Ochrony TARCZA, Galerii Ostrołęka, Sali Bankietowej BAŚNIOWA w Wyszkowie, Sali Bankietowej NIEBIESKIE MIGDAŁY w Ostrołęce.

Poniżej kilka migawek z wernisażu
1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.