W Nowy Rok z nową stroną!

Na początek składamy wszystkim naszym czytelnikom i sympatykom najserdeczniejsze życzenia z okazji nadejścia Nowego Roku! Mamy nadzieję, że będzie on obfitował w mnóstwo wspaniałych fotograficznych wydarzeń i nie zabraknie w nim inspiracji do nietuzinkowych ujęć. Życzymy więc wszystkiego dobrego!

Nowy Rok – a wraz z nim zmiany…

Rok 2014 zaczęliśmy od gruntownej przebudowy naszej strony internetowej, która była nieczynna przez dość długi czas. Przenieśliśmy nasz portal na nowy serwer, ale przede wszystkim gruntownie go przebudowaliśmy…

Smartfon, tablet czy monitor – musi być wygodnie!

Idąc za trendami panującymi w internecie przygotowaliśmy stronę tak, aby zarówno użytkownicy komputerów jak i smartfonów oraz tabletów mogli wygodnie przeglądać zawarte na niej treści. Gruntownej przebudowie uległa również galeria, a nawigacja po niej stała się znacznie prostsza.

Nie przegapisz już żadnego wydarzenia!

Po lewej stronie pojawił się pasek z nadchodzącymi wydarzeniami, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie śledzić nasze spotkania oraz inne wydarzenia związane z fotografią.

Promocja projektów fotograficznych

Umieściliśmy także linki do projektów fotograficznych, które współtworzymy bądź też w których biorą udział nasi członkowie. To oczywiście tylko część nowości – pozostałe będziemy wprowadzać stopniowo.

Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się z nową wersją strony. Jeśli natomiast zauważycie Państwo jakieś błędy bądź problemy bardzo prosimy o kontakt: kontakt@otf.ostroleka.pl.