„Pomagamy Mikołajowi”

Wspieramy akcję „Pomagamy Mikołajowi”! Dołącz do nas, wystarczą tylko trzy kroki:

1. Odwiedź platformę „listy do Mikołaja” na stronie http://www.pomagamymikolajowi.pl/

Wszystkie listy tutaj umieszczone są już zweryfikowane, tzn. ich autorzy pochodzą z najuboższych rodzin i rzeczywiście potrzebują pomocy. Listy są umieszczane według gmin, z terenu których pochodzą autorzy.

2. Wybierz list, który chcesz spełnić.

Przy każdym liście znajduje się przycisk „Chcę spełnić”. Wybrany list trafi do „Worka z listami”. W tym momencie możesz: kontynuować przeglądanie listów lub przejść do formularza kontaktowego.
Prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i zamieszkania oraz numeru telefonu. Skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o potwierdzenie danych. Bądź dostępny pod wskazanym numerem telefonu. Jeżeli nie uda nam się z Tobą skontaktować, listy powrócą na stronę i będą mogli je wybrać inni dobroczyńcy.

3. Dostarcz do nas gotową paczkę.

Prosimy o przyniesienie lub przysłanie paczki (za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej). Nasz adres: Rozmaitości Ostrołęckie, ul. Hallera 13, 07-410 Ostrołęka.
W Łomży został uruchomiony punkt przyjmowania paczek. Mieści się w restauracji „Cztery Pory Roku” przy ulicy Piłsudskiego 85.

Pamiętaj – Przyjacielem Świętego Mikołaja może być każdy! Ty też!

Więcej szczegółów na stronie http://www.pomagamymikolajowi.pl/
Jeżeli chcesz w inny sposób włączyć się w akcję napisz lub zadzwoń: rafal@informedia.pl, tel. 29 760 91 92 lub 693 11 30 60