Konkurs fotograficzny InQbator 2012 – nagrody rozdane

Miło nam poinformować, że w rozstrzygniętym konkursie fotograficznym  „Inqbator  2012” w kategorii II (dorośli) nasi członkowie Rafał Reddig, Daniel Ejsymont oraz Bogdan Białczak zajęli odpowiednio I, II i III miejsce, a Paweł „Krupek” Krupka i Daniel Ejsymont otrzymali wyróżnienia.

W kategorii I (dzieci i młodzież) nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienie otrzymali: Karolina Gmurczyk, Anna Trzcińska, Szymon Kowalski (III miejsce i wyróżnienie).  Jury, pod przewodnictwem znanego artysty fotografika pana Piotra Sawickiego, pomimo niewielkiej ilości uczestników było pod wrażeniem bardzo wysokiego poziomu prac. Nagrodzone prace można oglądać w hallu OCK, a wszystkie zgłoszone fotografie będzie można zobaczyć na wystawie, która będzie towarzyszyć kolejnej edycji Inqbatora w 2013 roku.

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwa inny konkurs pt. „Woda” w ramach „Festiwalu Sztuki 3M”. W konkursie tym może wziąć udział każdy chętny. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, szczegóły na stronie OTF oraz OCK.
1