„KRUPEK” w blasku jupiterów

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w dniu 17 lutego o godz. 18:00 odbył się uroczysty wernisaż wystawy naszego kolegi Pawła Krupki, którego prace możemy przez najbliższe tygodnie podziwiać w hallu OCK przy ul. Inwalidów Wojennych.

Wystawa zorganizowana została prawie bez wiedzy samego autora, gdyż całe to przedsięwzięcie było pięknym prezentem urodzinowym ufundowanym przez rodzinę Pawła przy udziale niektórych wtajemniczonych członków naszego Towarzystwa. Wernisaż wzbudził duże zainteresowanie, na którym pojawiły się bardzo licznie lokalne media.


Tym razem główną rolę grają światła estrady, które często tworzą niepowtarzalne, ciekawe efekty. Te piękne chwile zatrzymał w swoich kadrach na przestrzeni 6 lat „Krupek”. Oficjalnego otwarcia dokonała Pani Jolanta Góralska, a po niej  głos zabrał sam „Król Jupiterów”, który serdecznie podziękował za to wyróżnienie i niecodzienny prezent. Wszyscy, licznie zebrani sympatycy Pawła i jego  twórczości odśpiewali gromkie sto lat po czym strzeliły korki od szampana. Po oficjalnych przemówieniach sprawczyni „całego zamieszania” wraz z córką ostrożnie podzieliły tort-rebus między wszystkich chętnych, którzy delektując się jego smakiem podziwiali prace Pawła. Jeszcze raz STO LAT Paweł.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy.


1