Plener fotograficzny „Meandry Omulwi”

BBN_7212i logo

Plener fotograficzny „Meandry Omulwi”

Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne i Kurpiowskie Plenery Fotograficzne zapraszają na plener, który odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 r. , na Kurpiach.  Tym razem będziemy odkrywali uroki rzeki Omulew, a także  okolicznych łąk i lasów. Firletka, rzeżucha i jaskry to główni aktorzy wiosennych łąk nad Omulwią, którzy zamieniają je w fioletowo – biało – żółte  kobierce. Poza nimi do gry włączają się konie, które wyzbywszy się pracy w polu zamieniają łąki w wybieg dla modelek beztrosko pokazując swoje wdzięki. Krowy wędrują w poszukiwaniu najlepszej trawy by później, schowane w cieniu wierzb, leniwie przeżuwać to co wcześniej zjadły. Żurawie tylko czekają żeby wydobyć im wodę ze studni, a żurawie – ptaki umilają im życie swoim niesamowitym klangorem.
Plener poprowadzi Bogdan Białczak – wiceprezes Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego, wskaże najciekawsze fotograficznie miejsca, opowie o fotografowaniu w podczerwieni.

Zatrzymamy się w miejscowości Wyszel w gminie Olszewo Borki, nad samą Omulwią. Zakwaterowanie w nowym obiekcie,  w pokojach  3 – osobowych z łazienkami.  W cenę pleneru wliczone jest wyżywienie od kolacji w piątek 12 maja do śniadania w niedzielę 14 maja. Na miejscu dostępna jest także ogólnodostępna kuchnia. Nasi gospodarze prowadzą stadninę koni, dostępne są kajaki, przygotowane jest miejsce na ognisko.
W czasie pleneru uczestnicy poruszają się własnym transportem.

Zgłoszenia z podaniem imienia i nazwiska ( przydatny będzie także nr telefonu dla szybkiego kontaktu ) prosimy przesyłać na adres : kurpiowskieplenery@wp.pl      Wszelkie pytania odnośnie pleneru prosimy przesyłać również na ten adres.

Całkowite koszty pleneru ( pobyt z wyżywieniem ) – 220 zł od osoby, płatne do 5 maja 2017 r.  na konto:  BGŻ SA Oddział w Ostrołęce  nr 28 2030 0045 1110 0000 0310 1370  podając w tytule wpłaty „Plener Meandry Omulwi”.

Po ustaleniu udziału w plenerze uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na temat dojazdu, zakwaterowania  i programu pleneru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.