Wernisaż wystawy uczestników Akademii OTF

 

Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne, w imieniu słuchaczy III edycji Akademii Fotografii OTF oraz prowadzących zajęcia, ma przyjemność zaprosić na wernisaż wystawy prac uczestników Akademii, który odbędzie się w dniu 4 lutego (czwartek) o godz. 19:00 w Cafe Fusy przy ul. Bernardyńskiej w Ostrołęce.

Jednocześnie pragniemy poinformować iż w związku z dużym zainteresowaniem od dnia 1 do 15 lutego prowadzone będą zapisy chętnych na kolejną, czwartą już edycję Akademii. Chętni proszeni są o zgłaszanie się za pośrednictwem maila na adres akademia@otf.ostroleka.pl.
Akademia Fotografii OTF to cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty fotograficzne adresowane do wszystkich fotografujących pragnących wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Zajęcia są rozłożone w czasie i trwają prawie cały rok (co dwa tygodnie), a kończy je wystawa prac uczestników. W trakcie zajęć słuchacze uczą się świadomego fotografowania; m.in. uczą się zaawansowanej obsługi i wykorzystania sprzętu, poznają zasady kompozycji obrazu, podstawy pracy w studio i plenerze, uczą się postprodukcji (obróbka zdjęć w programie graficznym). Zajęcia odbywają się zarówno w studio jak i w plenerze. Ze względu na różne godziny zajęć (czasem jest to fotografowanie w nocy) zajęcia adresowane są do osób dorosłych. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego – najlepiej lustrzanki, ale może to być również zaawansowany aparat kompaktowy lub tzw. bezlusterkowiec, oraz wniesienie opłaty za uczestnictwo (ok. 100 zł), którą będzie trzeba wpłacić na konto OTF po zakończeniu zapisów i zamknięciu listy uczestników o czym zostaną oni poinformowani za pośrednictwem maila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.