InQbator ulicy – fotograficznie

InQbator
Miło nam poinformować wszystkich, że Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne rozpoczęło realizację kolejnego projektu, tym razem pn. „InQbator ulicy – fotograficznie”. Projekt realizowany wspólnie z „Galerią Ostrołęka”, Ostrołęckim Centrum Kultury oraz Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki związany jest oczywiście z odbywającym się w Ostrołęce Festiwalem Teatru „InQbator”.


I tak już od 12 maja na placu Bema prezentowana będzie plenerowa wystawa fotografii członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego zatytułowana „InQbator ulicy – fotograficznie”. Na wystawie zaprezentowane będą zdjęcia z dwóch pierwszych edycji Festiwalu Teatrów „InQbator ulicy”. Ekspozycję oglądać będzie można  przez miesiąc, czyli do 12 czerwca.  Kolejną częścią tego projektu jest konkurs fotograficzny „InQbator 2012”. Szczegóły na naszej stronie internetowej oraz na stronie OCK.

Do pobrania:
Regulamin InQbator 2012
InQbator Karta zgłoszenia
InQbator Oświadczenie

A już 18 maja o godzinie 18.30 w holu OCK odbędzie się wernisaż drugiej części wystawy „InQbator ulicy – fotograficznie”.   Zobaczyć będzie można fotografie prezentujące spektakle teatralne, które ostrołęczanie mieli okazję oglądać podczas festiwalu teatrów w latach 2010 i 2011. Bogaty i różnorodny materiał zdjęciowy pozwolił na przygotowanie  wystawy, która mamy nadzieję, będzie dobrą formą promocji festiwalu.

Kurator projektu – Jola Góralska
znak_ock mckis_kolor znak_miasto

Wystawy „InQbator ulicy-fotograficznie” i konkurs realizowane są w ramach projektu współfinansowanego przez Miasto Ostrołęka wyłonionego w konkursie ofert organizacji pozarządowych.